O nas

The Best Specialists BV - agencja pracy

 

Doradcy i pośrednicy

Stanowimy grupę pośredników pracy oraz doradców funkcjonujących na rynku pracy - szczególnie w branży budowlanej od przeszło 25 lat. Naszą siłą jest doświadczenie, rzetelność oraz elastyczne podejście do klienta, które zapewnia optymalne podejmowanie decyzji na rynku pracy i sprawność działania.

 

Wskazujemy drogę!

Czujecie się zagubieni na rynku pracy? Szukacie zatrudnienia, jednak dotychczasowe stanowisko Was nie satysfakcjonowało? Jako doświadczeni doradcy wskazujemy kierunek, wyznaczamy wspólne cele i prowadzimy proces rekrutacji, aż do końca, zachowując przy tym kontakt już w momencie wykonywania działalności, aby klient czuł się bezpieczny.

 

Stabilizacja kluczem do sukcesu

Ostatnia dekada przyniosła nam wiele zawahań zarówno w polityce, jak i gospodarce oraz na rynku pracy. Cóż więc bardziej niezbędnego do funkcjonowania niż stabilizacja? Otóż my pomagamy ją osiągnąć! Dążymy do znalezienia specjalistów w swojej dziedzinie, którzy zatrudnieni staną się wieloletnimi pracownikami firmy, regularnie docenianymi przez swojego pracodawcę!

Image
0
Zatrudnionych pracowników

1996

Marogobud założono:

Nasza oferta

Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie bezpiecznego i zdrowego środowiska pracy dla każdego naszego klienta. Aby to założenie realizować dopełniamy wszelkich starań w zakresie pozyskiwania i przekazywania informacji, poszanowania praw pracowniczych, a także kontroli procesu zatrudnienia.

Praca w Polsce

Aktualnie brak ofert pracy - zapraszamy ponownie później!

Praca zagranicą

Aktualnie brak ofert pracy - zapraszamy ponownie później!

The Best Specialists BV - Twoja praca marzeń!

Szukasz pracy? To świetnie! My szukamy właśnie takich specjalistów jak Ty!

Image

© 2022, The Best Specialists BV - zaprojektował smart-owl.pl

The Best Specialists BV

Dział pośrednictwa pracy Marogobud

Adres biura:
Binczarowa 182 33-332 Florynka
NIP:
738-112-32-68
Telefon: 501 267 344, 501 367 305

sprzedaż@marogobud.pl

 

Znajdź nas na - Facebook'u